Úvod

Naše firma Vám nabízí profesionální řešení Vašeho bydlení. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka! Klademe velký důraz na požadavky a potřeby našich klientů, abychom mohli vyhovět veškerým Vaším představám.Rádi Vám nabídneme odzkoušené materiály a seznámíme Vás i s novými technologiemi.

Používáme pouze kvalitní materiály


Firma působí ve Frýdku - Místku a celém jeho okolí,
v oblasti do 50 km.Po domluvě můžeme dojet i dál. Dotační programy řešíme v celém Moravsko-slezském kraji.  Samožřejmostí je záruční a pozáruční servis námi montovaných zařízení,a držení záruky na provedené práce.

Dodržujeme profesionální přístup k práci.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. 
Svěřte své starosti do odborných rukou. Zkušenosti v oboru už více než 20 let. Snažíme se hledat nejlepší varianty pro komfort Vašeho domova. Naše motto je: 

Prvotřídní kvalita=spokojený zákazník.

Produkty naší firmy:

Hlavní produkty firmy ve vytápění a instalacích:

  • Montáže :- kompletních topných systémů a úsporných zdrojů včetně doporučené regulace, pro snížení nákladů na energie a provoz.
  • Výměny a instalace : - kotlů na tuhá paliva,krbových kamen a vložek,automatických kotlů,plynových a elektrických kotlů,solárních systému, radiátorů a termoventilů, ohřívačů a zásobníků TUV, TČ ,vzduchotechnických rozvodů,klimatizačních a rekuperačních jednotek. Vše řešíme i v dotačních programech.

  • Topné systémy:- Podlahové topení v uceleném systému s 10 letou zárukou včetně zalití nebo betonáže,sálavé panely a stěnové topení, radiátorové systémy s deskovými ocelovými tělesy nebo hlinikovými články,koupelnové topné žebříky,desigenová tělesa,elektrické podlahové topné rošty.
  • Montáže potrubí vody a kanalizace:-montujeme značkové spolehlivé materiály s doloženými atesty,aby jsme předešli pozdějším škodám z hlediska kvality materiálu
  • Kompletní rekonstrukce koupelen :- řešíme koupelny od předložení grafického návrhu až do předání k užívání .

VODO - INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

Rychlý kontakt

Jsme online, chcete s něčím pomoci?
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a dvanáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Roman Lupík Telefon: +420606946683, +420606074772 Email: LupikRoman@seznam.cz